Valčík

Kompletní taneční kurz

Naučte se tančit vídeňský Valčík a buďte sebevědomý tanečník či tanečnice na jakékoliv společenské akci. V celkem 9 tanečních lekcí vás provedeme tímto tancem o úplných základů. Nejprve vás naučíme jak Valčík tančit na místě a v malém kroužku. Později si ukážeme jak tančit do prostoru po obvodu celého tanečního parketu. Protože kroky Valčíku nejsou složité, zaměříme se také na techniku pečlivě vyladíme správně taneční držení.

Co vás v kurzu čeká?

  • Co se naučíte

    Čeká vás celkem 7 tanečních lekcí. Začneme od základního kroku na místě. Ukážeme si, jak ho zvládat v tanečním držení do hudby. Dále si ukážeme jak elegantně kroužit okolo tanečního parketu i jak Valčík točit vlevo.

  • Pro koho kurz je

    Kurz je pro všechny, kteří se chtějí naučit výborně tančit Valčík ať již pro úplné začátečníky, nebo ty, kteří si chtějí zopakovat znalosti z tanečních. Trénovat můžete v sami, v páru nebo třeba s partou přátel.

  • Co budete potřebovat

    Většinu kurzu vám bude stačit malý kousek místa uprostřed vašeho obýváku, kuchyně nebo třeba garáže. Pro závěrečné kapitoly budete potřebovat středně velký prostor alespoň 5x5 metrů.

Předobjednávka kurzu

Na tomto kurzu ještě pracujeme. Můžete si ho však již teď předobjednat za zvýhodněnou cenu.

Obsah kurzu

1. Základní krok na místě

2. Taneční držení

3. Základní krok v mírném točení

4. Základní krok do prostoru.

5. Technika kroků

6. Technika pohybu

7. Valčík vlevo